69. Montaż kanałów od rekuperacji – Rekuperatory.pl :)

W dniu 24 lutego 2021r. Instalatorzy firmy Rekuperatory.pl rozpoczęli realizację instalację wentylacyjnej według projektu uprzednio wykonanego przez w/w firmę.

Na etapie realizacji jak zwykle to bywa na budowie, pojawiły się problemy z którymi instalatorzy skutecznie sobie poradzili. Zależało nam na tym aby zarówno czerpnia jak i wyrzutnia były zainstalowane w podbitce.

Na etapie realizacji okazało się, że przestrzeń pomiędzy wieńcem a połacią dachu jest za mała do tego aby wywinąć rury oraz zakończyć je tłumikami C. Po konsultacji z kierownikiem budowy oraz jego zgodzie możliwym było delikatnie podkucie brzegów wieńca bez naruszenia elementów zbrojenia. Na szczęście mieliśmy zapas, ponieważ wieniec podnieśliśmy o 10 cm względem wysokości wieńca przewidzianej w projekcie, która wynosiła 30cm (wieniec podnosiliśmy w celu podwyższenia sufitu w domu głównie w salonie).

Póki co muszę przyznać, że jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy Rekuperatory.pl. To co z pewnością zwróciło naszą uwagę to kontakt z instalatorami, którzy w sytuacji jakiejkolwiek wątpliwością kontaktują się z nami na bieżąco. Z pewnością dużym atutem jest to, że instalatorzy nie idą po najniższej linii oporu, tylko szukają rozwiązań które będą optymalne z perspektywy poprawnego działania systemu rekuperacji.

Na tym etapie wielki plus dla firmy. Panowie dobra robota – dziękujemy 😀👍

2 myśli w temacie “69. Montaż kanałów od rekuperacji – Rekuperatory.pl :)

  1. Witam kolejnego Maderowicza! Nasza madera została powiększona i jest w odbiciu lustrzanym. Jesteśmy na etapie malowania i gładzi. 😉 Powodzenia z sufitami, bo to jeszcze przed Panem, ile planuje Pan dać wełny? Generalnie dom jest wymagający, ale niepowtarzalny 😊 Budujemy juz od 2017, więc sporo nerwow zostało zjedzonych 🤣Pozdrowienia!

    Polubienie

    1. Witam, bardzo gratuluję zaawansowanego etapu prowadzonych prac. My właśnie zakończyliśmy elektrykę. Na początku maja zaczynamy tynkowanie. Jeśli idzie o cieplenie sufitu to planujemy wdmuchanie na poddasze warstwy 40 cm wełny bądź celulozy.

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: